قیمت آنلاین طراحی ویلا

خدمات مشاوره و طراحی برای ویلاهای لوکس با زیر بنای 300 الی 3000 متر مربع

Online Price Calculator

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

همانگونه که برای رسیدن به مقصد نیاز به راهنما، نقشه ویافتن بهترین مسیر است، در ساخت ویلا نیز با توجه به هزینه های چند میلیاردی قطعا طرح و نقشه درست و حرفه ای، در کاهش هزینه و زمان ساخت و نیز افزایش ارزش ویلا در زمان فروش نقش بسزایی دارد. گروه مهندسین نارک با بیش از 20 سال تجربه در طراحی و اجرای موفق پروژه های داخلی و فرامرزی آمادگی مشاوره و همراهی شما عزیزان در این امر را دارد. افزایش قیمت زمین و ملاحظات اقتصادی باعث به وجود آمدن رویکردهای جدید در صنعت ساختمان شده است، استفاده بهینه و حداکثری از پتانسیل های ساختمان، بهینه سازی هزینه ها و ایجاد ارزش افزوده ملک، از نگرشهای استودیو نارک است.

هزینه ها بخش مهمی از یک پروژه و تصمیم را تشکیل می دهند و این تصمیم با عدم ثبات هزینه ها در کشور و شرایط کنونی سخت تر شده است. استودیو نارک مدتی است که بخش آنلاین و غیر حضوری خود را راه اندازی کرده و به مشتریان خود کمک می کند تا با دادن اطلاعات در مورد پروژه ویلا سازی خود بصورت آنلاین و غیر حضوری براوردی از هزینه طراحی ویلای خود را بدست آورند.

برای بدست آوردن دقیق قیمت ها لطفا به موارد زیر توجه فرمایید :
- کلیه موارد ستاره دار را تکمیل فرمایید
- ورود متراژ زیر بنا برای آیتم های پلان داخلی ، تاسیسات و طراحی داخلی الزامی بوده و بازه قیمتی بین ۳۰۰ الی ۳۰۰۰ متر مربع در نظر گرفته شده است ، برای ابعاد بالاتر ، با کارشناسان مجموعه در تماس باشید .
- ورود متراژ زمین برای آیتم محوطه سازی الزامی بوده و بازه قیمتی بین ۳۰۰ الی ۴۰۰۰ متر مربع در نظر گرفته شده است ، برای ابعاد بالاتر ، با کارشناسان مجموعه در تماس باشید .

Online Calculation

شهرهای این بازه :

خدمات مورد نظر خود را بین آیتم های زیر انتخاب نمایید

زیربنای ویلا ( حداکثر ۳۰۰۰ متر )

Landscaping Services

متراژ زمین ( محوطه سازی با اکثر فضای ۴۰۰۰ متر مربع )

Architecture Services

خدمات پایه طراحی ویلا شامل موارد زیر می باشد :

Villa design

خدمات طراحی داخلی شامل موارد زیر می باشد :

Interior Design

تاسیسات برق و مکانیک شامل موارد زیر می باشد :

Electrical & mechanical design

خدمات طراحی محوطه و فضاهای خارجی شامل موارد زیر می باشد :

Landscape Design

to calculate the price

خدمات پایه طراحی ویلا

خدمات طراحی داخلی

تاسیسات برق و مکانیک

خدمات طراحی محوطه و فضاهای خارجی