تماس با ما

اطلاعات تماس دفاتر استودیو معماری نارک

Contact Us

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

4.9/5 - (7 امتیاز)

شعبه های استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک در سالهای فعالیت خود در تهران – کرج – ترکیه و دبی بصورت مستقیم و بصورت اعطای نمایندگی دارای دفتر فروش و استودیو های اجرایی می باشد، در زیر نشانی ها شماره های تماس و همچنین ساعات کاری مجموعه های مذکور را مشاهده می فرمایید . لطفا قبل از حضور در هر یک از مراکز مندرج ، حتما با شماره تماس مجموعه مورد نظر تماس حاصل فرموده و ساعات مقالات خود را فیکس نمایید. برای سفارشات ایران از شماره سراسری مندرج در زیر استفاده نمایید. شماره فکس استودیو معماری نارک با توجه به آنکه بصورت آنلاین می باشد بصورت سراسری برای کلیه شعبه ها و نمایندگی ها یکسان می باشد.

شعبه های استودیو معماری نارک

نشانی ها و شماره های تماس دفاتر و شعبات مجموعه استودیو معماری نارک

دفتر مرکزی تهران

دفتر غرب استان تهران

فرم ارتباط با ما

External contact information​

United Arab Emirates

Marina Promenade Attessa Tower 1002 Dubai Marina

Telephone : +90 535 073 5534

Cyprus, Larnaca

15B, Epistimon street, 7040 Oroklini, Larnaca, Cyprus

Telephone : +357 978 666 90

Turkiye Istanbul

Nish Istanbul-C-Block D : 18 Bahçelievler-Istanbul‬

Telephone : +90 55 1010 0617

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

دسترسی سریع به دیگر بخش ها

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد