طراحی ویلا

طراحی ویلا جهت : ویلا سازی مدرن، مینیمال، کلاسیک، مدیترانه ای و ...

Professional Villa Design

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

4.9/5 - (10 امتیاز)

طراحی ویلا

قبل از توضیح درباره طراحی ویلا لازم به ذکر است که در زمان های نه چندان دور، ویلا یک خانه قدیمی و دور افتاده از شهر محسوب می شد.اما امروزه به عنوان یک سبک زندگی لوکس و راحت دیده می شود. صاحبان و  استفاده کنندگان ویلا معمولا برای تعطیلات یا به هدف استراحت به سمت ویلاها می روند. البته افرادی هم برای سکونت موقتی یا دائمی از ویلا استفاده می کنند. طراحی ویلا شامل فضای داخلی و بیرونی ویلا می شود. قبل از طراحی پلان برای ویلا ابتدا باید منطقه بررسی شود و سپس نوع طراحی مشخص گردد. به دلیل تغییر سبک زندگی و نیاز به کسب آرامش، اخیرا ویلاها بطور خاص و به صورت لوکس طراحی می شوند. تعداد زیادی از آنها را می توانید در  مناطق خوش آب و هوای اطراف تهران و شهرهای شمالی کشور پیدا کنید.

برخی از افراد معتقدند که زمان و حوصله کافی برای طراحی و ساخت ویلا را ندارند و اقدام به خرید ویلا های آماده می کنند. اما ممکن است که  ویلا از پیش ساخته شده کیفیت مطلوب را نداشته و نما و نقشه آن با سلایق شما متناسب نباشد.در طراحی ویلا باید پلان نمای داخلی ساختمان و نمای خارجی ساختمان به شکل مجزا طراحی شود. ولی به گونه ای که با یکدیگر مرتبط بوده و هارمونی مناسبی با یکدیگر داشته باشند. از مهم ترین اصولی که در طراحی معماری ویلا باید رعایت شود استفاده از ارتفاع مناسب و نورپردازی زیبا برای ویلا می باشد. طراحی دکوراسیون داخلی ویلا باید به گونه ای باشد که علاوه بر اینکه فضا ها را از یکدیگر مجزا می کند کاربری ویژه آن را نیز حفظ نماید.

مهندسین معماری نارک

با در نظر گرفتن مشخصات سازه، به ارائه طرح ها و ایده های گوناگون می پردازند .همچنین شما با سفارش طراحی ویلا خود به مهندیسن نارک می توانید ویلایی داشته باشید که اصول ساخت و ساز در آن رعایت شده باشد. در تمامی مراحل ساخت ویلا نظارت داشته و از کیفیت مصالح و تطبیق طراحی و نحوه ساخت با سلیقه ها و علایق خود اطمینان حاصل کنید. ما در بخش طراحی ویلا  نارک امیدواریم که با ارائه طرح های استثنایی برای ویلا، سبک زندگی شما را  بهبود ببخشیم و کمک کنیم تا از آرامش و زندگی راحت لذت ببرید.

سبک های مختلف طراحی ویلا

نمونه پرژه های طراحی ویلا

It seems we can't find what you're looking for.

طراحی ویلا و باغ ویلا

در کنار طراحی ویلا ،بدون شک تماشای طبیعت و چشم انداز جذاب می تواند حس آرامش را به بیننده القا کند .این روزها تغییر سبک زندگی و آپارتمانی شدن منازل، سبب شده است که افراد بیشتری به سمت محوطه سازی باغ ها (طراحی محوطه)، سوق پیدا کنند .شاید در باور بسیاری از مردم، طراحی محوطه کاری هزینه بر و غیر ضروری است .اما فراموش نکنید که درکنار طراحی ویلا، طراحی محوطه و اجرای لنداسکیپ آن مهارتی است که نیاز به تخصص و دانش دارد و اگر این کار با اصول مهندسی معماری اجرایی شود ارزشی صد چندان به یک فضا خواهد بخشید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد