پروژه های اجرایی استودیو معماری نارک

تعدادی از پروژه هایی که استودیو معماری نارک نقش طراحی یا اجرای آن را بر عهده داشته است

Studio Narc Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

پروژه های اجرایی استودیو معماری نارک

موقعیت این زمین به طراح اجازه ساخت ویلایی متفاوت را داده است. طراح با توجه به ایجاد حداقل تغییرات روی زمین، حجم ساختمان را بر روی ستون های عمودی طراحی کرده و آن را  ساخته است که ورودی ساختمان بر روی سطح زمین و رو به خیابان قرار دارد. در فضای داخلی، در طبقه اول نشیمن و اتاق نهارخوری طراحی شده اند که پنجره ای بزرگ بر روی نمای این قسمت تعبیه شده است. استفاده از این پنجره علاوه بر تامین نور و تهویه مناسب هوا، به ایجاد ارتباط بین فضای داخلی و بیرونی ساختمان نیز کمک می کند. همچنین از سیمان و بتن برای نمای این ویلا استفاده شده است که همین متریال ها به طراحی داخلی نیز راه پیدا کرده اند. لازم به ذکر است که در زیر طبقه اول نیز پارکینگ برای ساکنان ویلا طراحی شده است. طراحی باغچه نیز به چشم انداز جذاب این ویلا کمک شایانی کرده است.موقعیت این زمین به طراح اجازه ساخت ویلایی متفاوت را داده است. طراح با توجه به ایجاد حداقل تغییرات روی زمین، حجم ساختمان را بر روی ستون های عمودی طراحی کرده و آن را  ساخته است که ورودی ساختمان بر روی سطح زمین و رو به خیابان قرار دارد. در فضای داخلی، در طبقه اول نشیمن و اتاق نهارخوری طراحی شده اند که پنجره ای بزرگ بر روی نمای این قسمت تعبیه شده است. استفاده از این پنجره علاوه بر تامین نور و تهویه مناسب هوا، به ایجاد ارتباط بین فضای داخلی و بیرونی ساختمان نیز کمک می کند. همچنین از سیمان و بتن برای نمای این ویلا استفاده شده است که همین متریال ها به طراحی داخلی نیز راه پیدا کرده اند. لازم به ذکر است که در زیر طبقه اول نیز پارکینگ برای ساکنان ویلا طراحی شده است. طراحی باغچه نیز به چشم انداز جذاب این ویلا کمک شایانی کرده است.

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2020 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2020 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد