پروژه ویلا نارک 19

پروژه ویلا به سفارش بخش خصوصی در سال 1394 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Luxury Villa Design

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

توضیحات پروژه

کانسپت اصلی طراحی، داشتن فضایی قابل تجمیع در سالن همکف با فضای بیرون،چه درنمای روبرو و چه از سمت استخر که با ایجاد یک حجم شفاف و قراردادن بازشوها در دو جبهه جنوبی و غربی، همچنین تعبیه تراس وروف گاردن در جبهه غربی طبقه اول ، این هدف ممکن شده‌است. به‌ صورت کلی در طراحی فضای سالن در همکف وفضای تی وی روم در طبقه اول  سعی شده با متریال شیشه جداسازی انجام پذیرد تا فضای سبز کاملا در داخل فضا ملموس شود. در راستای گسترش فضای باز به درون فضای بسته در کنج ها از پنجره‌های اِل شکل استفاده شده تا شفافیت فضا به حداکثر ممکن برسد و تنها شیدرهایی جهت بازی نوروسایه روی آن طراحی شده است. برخلاف سایر ساختمان‌های منطقه که به دلیل داشتن سبک کلاسیک نور داخل ویلا محدود حجم سقف و نمای بیرونی با احساس سنگینی فاصله ای زیاد بین فضای داخل و محوطه ایجاد نموده است، در طراحی سقف صفحات نازکی به کار گرفته‌شده که با شکست و ایجاد اختلاف سطح نه تنها شیب‌بندی بام را در خود پنهان می‌نماید، بلکه بر حس سبکی سقف تاکید می‌ورزد. در این راستا، در برخی نقاط پنجره‌های باریک و کشیده در محل اتصال سقف به دیوار ایجاد شده‌است.انتظار کارفرما از محیط سکونت‌شان، برخورداری از محیطی پرنور و روشن و حتی الامکان فضایی یکپارچه وقابل تلفیق بامحوطه ویلا بود و نیز داشتن استخری نیمه باز در فضای بیرونی. کارفرما پس از تعامل با طراح پذیرفت تا در فضای ویلابا چیدمان فضایی کاملا متفاوت از تجربه منزل شخصی خود.بعد ازورود به داخل حیاط برای داخل شدن به ویلا ابتدا از فضای پورچ نیمه مسقف و استخرمیگذریم، داخل ویلا با بازکردن درب کشویی شیشه ای وارد حریم سالن شده و نهایتا سالن و آشپزخانه در یک لول ارتفاعی طراحی شده است. با بالارفتن از سه پله به فضای تی وی روم طبقه همکف وارد میشویم و نهایتا در فضای تقسیسمی قرار میگیریم که یک سمت به راه پله ، سمت دیگر به سرویس بهداشتی و سمت روبرو وارد خواب میهمان که بصورت مستر طراحی شده است میشویم.در طبقه بالا به ترتیب دوخواب،یک حمام مشترک بین دوخواب،فضای تی وی و نهایتا در جلوی نما ،خواب مستر متشکل از فضای کلوزت و حمام راداریم.از فضای تی وی روم و نیز سایر خوابها امکان دسترسی به تراس گاردن و آلاچیق طبقه بالا میباشد که خود فضای بی نقصی جهت جمع شدن خانواده دور هم میباشد با ویو به اطراف ویلا و فضای سبز حیاط.لازم به ذکر است که هردوآلاچیق ،هم در فضای سبز پایین و هم در تراس گاردن بالا بصورت نیمه مسقف طراحی شده است و با تمهیداتی امکان استفاده درهرچهار فصل سال را داراست.

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : اتمام پروژه

در مقابل درصد پیرشت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه ویلا نارک 19

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

پروژه های مشابه

در بخش زیر میتوانید پروژه های مشابه خدمات پروژه مذکور را مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2020 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2020 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد