استودیو معماری نارک

طراحی ،‌محاسبه و نظارت پروژه های کلان مسکونی تجاری و ویلاهای خاص

STUDIO NARC

Nine Architect Corporation Intelligent Design, Intelligent Construction

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional design

معماری مدرن مجتمع تجاری گوهران

پروژه مجتمع تجاری گوهران

مجتمع تجاری گوهران به سفارش بخش خصوصی در سال 1398 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Commercial-Office Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
5/5 - (1 امتیاز)

توضیحات پروژه

در طراحی مجتمع تجاری گوهران فرم کاملاً ساده تجاری با فضای مشاعات بزرگ و دل‌ باز، با مسیر معماری تجاری درنظر گرفته شده است. در مبحث حجم و طراحی نما، به دلیل شباهت زیاد پروژه از حجم و نمای پروژه گنجا مال آذربایجان وام گرفته شده است که عملاً اصرار زیاد کارفرما موجب این تصمیم شد. نهایتاً این پروژه شامل یک زیرزمین است که تمام فضای سطح اشغال همکف را شامل می‌شود و نیز دو طبقه تجاری که همکف و اول را شامل می‌شود و بام این پروژه اختصاص پیداکرده به فضای سبز روف کاران و نیز فضای رستورانی و غرفه‌های فست فود متفاوت که به دلیل تنوع زیاد هر فردی را مجاب می‌کند که از بام این پروژه به منظور لذت بردن از غذا و فضا استفاده نماید. و اما در بحث معماری داخلی برای ایجاد جاذبه در بین خریداران و مراجعان فرامنطقه‌ای و منطقه‌ای سعی شده که فضایی شاد، زنده و پویا را داشته باشیم که برای این منظور در مشاعات، از متریال چوب با طراحی خاص و نورپردازی‌های شاد، فضاهای اجتماعات و کف‌سازی متفاوت استفاده شده که بتواند به پویایی مجموعه و استقبال مردم و مشتریان کمک کند.

معماری مدرن مجتمع تجاری گوهران

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : در حال اجرا

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع تجاری گوهران

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد