استودیو معماری نارک

طراحی ،‌محاسبه و نظارت پروژه های کلان مسکونی تجاری و ویلاهای خاص

STUDIO NARC

Nine Architect Corporation Intelligent Design, Intelligent Construction

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional design

مجتمع مسکونی هما

پروژه مجتمع مسکونی هما

مجتمع مسکونی هما به سفارش بخش خصوصی در سال 1394 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Residential Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
4.5/5 - (2 امتیاز)

توضیحات پروژه

یکی از خواسته های کارفرما ایجاد مجموعه ای بزرگ با حداکثر استفاده از امکانات ساخت با توجه به قوانین و ضوابط شهرداری بود. علاوه براین او خواستار اختصاص یافتن هر طبقه به واحد مسکونی سه خوابه بود. فضای سالن هر واحد در طبقات، بیش ترین ارتباطات را با گذرهای جنوبی و غربی را داشته باشد. با در نظر گرفتن درخواست های کارفرما و محدودیت زمین و ضروری بودن قوانین و مقررات موجود در تأمین پارکینگ، تمامی راه ها تقریبا به یک پاسخ در طراحی پلان منجر گردید. در طبقه زیر زمین چهار عدد پارکینگ تأمین شد که دسترسی آن از طریق رمپ داخل حیاط امکان پذیر است. در طبقه همکف نیز دو پارکینگ فراهم شد که از گذر شمالی دسترسی به آن امکان پذیر است. در هر یک از واحد های بالایی، سالن و نشیمن در جوار ضلع جنوبی و غربی در ارتباط با آشپزخانه، دو اتاق در جبهه شمالی، یک اتاق در جبهه جنوبی مستقر گردیدند. در میان آن ها فضاهای خدماتی چون آشپزخانه، سرویس بهداشتی قرار گرفتند. در طراحی نمای بیرونی با توجه به پلان مذکور و محدودیت هایی که پیش رو داشت، طراحان تمرکز اصلی را بر بافت، متریال، و طراحی اقلیمی بازشو ها، به خصوص جهت استفاده بهینه از نور و کنترل آن قرار دادند. آجر همواره به عنوان یکی از مهم ترین و محبوب ترین متریال به کار رفته در بنا برای معماران گذشته بوده است. در این پروژه نیز طراحان از بعد سوم آجر برای ایجاد سایه، حذف انعکاس نور و صدا استفاده کرده اند. همچنین بافتی سه بعدی و غیر مسطح نیز به نمای بیرونی اضافه می کند.

مجتمع مسکونی هما

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : اتمام پروژه

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع مسکونی هما

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد