هتل گیرنه

پروژه هتل گیرنه

هتل گیرنه به سفارش بخش خصوصی در سال 1398 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Hotel Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

توضیحات پروژه

این هتل در یک پلان کرو (curve) با سادگی هرچه تمام‌تر طراحی شده است. طراحی نمای پروژه به صورت پارامتریک کرو، با تراس‌های سبز طراحی شده است که به صورت رونده در هر طبقه طراحی شده است و متریال‌های نما تلفیقی از آلومینیوم دودی، آلومینیوم سفید و صفحات استرچ متال سفید و معماری سبز است که به لحاظ بصری نیز زیبایی خاصی را به خود اختصاص داده است. (1) که متناسب می‌باشد با موج‌های دریا، مواج و رونده طراحی شده است.(2) در این هتل دو طبقه زیرزمین طراحی شده است که به فضای اجتماعات – فضای ورزشی، استخر و سونای خشک، سونای بخار- حمام ترکی- اختصاص داده شده است. طبقه همکف که ورودی هتل در آن قرار دارد شامل لابی ورودی، کافی شاپ، پذیرش میهمان- فضای انتظار برای میهمانان و نیز فضای جلسات همایش‌ها می‌باشد- در طبقات روی همکف اتاق‌ها و سوئیت فضای هتل می‌باشد که 8 طبقه روی پیلوت را شامل می‌شود و نهایتاً طبقه آخر در طول به دونیم شده که نیم عقب به رستوران اختصاص داده شده است و نیم جلو با ویدیو (رید) دریا، اختصاص پیدا کرده به فضای روف گاردن تلفیقی با قسمت روباز رستوران هتل است.

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه

در مقابل درصد پیرشت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه هتل گیرنه

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

پروژه های مشابه

در بخش زیر میتوانید پروژه های مشابه خدمات پروژه مذکور را مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2020 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2020 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد