طراحی،‌ اجرا، محاسبه و نظارت پروژه های ، مسکونی تجاری ، اداری و ویلاها

طراحی و معماری مجتمع توریستی سپهر

پروژه دهکده توریستی سپهر

مجتمع اقامتی تفریحی توریستی سپهر به سفارش بخش خصوصی در سال 1395 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Tourism Complex Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
4.7/5 - (4 امتیاز)

توضیحات پروژه

این مجموعه گردشگری عمومی می‌باشد که به توریست‌ها، خانواده‌های مختلف و برای بومی‌های منطقه به لحاظ تفریحی، توریستی و اقامتی و با توجه به موقعیت خاص و کم نظیر پروژه برای زمان‌ های کم و زیاد خدمات می‌دهد که با توجه به مساحت این پروژه فضاهایی برای آن روز درنظر گرفته شده است. دهکده توریستی سپهر به لحاظ اقامتی هتل، ویلا و کلبه‌های جنگلی و به لحاظ خدماتی شامل رستوران گردان بالای هتل، رستوران جهت غذاهای محلی، بازارچه محلی، سالن همایش جهت برگزاری جشن‌ های بومی و محلی، مجموعه پزشکی، ساختمان اداری، جاده سلامت، پیست دوچرخه‌ سواری آلاچیق‌ های متعدد و پارکینگ عمومی و فضاهای سبز خاص جهت استفاده عمومی می‌باشد.

از امتیازات این پروژه برای جذب توریست این‌ است که نسبت بقیه فضاهای شهر بالاتر می‌باشد و بسیار ویو جالب و خاصی را به ارمغان آورده است و تنها کسی که یک‌بار از آن منظر به اطراف نگریسته باشد توان درک زیبایی آن ویو خاص را دارد، نهایتاً پروژه بر روی شیب طراحی شده است که بالاترین نقطه آن نیز اختصاص پیدا کرده است به هتل لوکس پروژه که خود امتیازات فراوانی به گردشگران می‌دهد. هتل دهکده توریستی سپهر به مساحت 4400 مترمربع، شامل 20 اتاق معمولی دو تخته و 12 سوئیت، 5 سوئیت رویال، رستوران گردان و … می باشد. همچنین 26 عدد ویلای اقامتی با محوطه و 5 عدد کلبه جنگلی را دارا می‌باشد.

طراحی و معماری مجتمع توریستی سپهر

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : در حال اجرا

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه دهکده توریستی سپهر

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد