طراحی – نظارت بر اجرا

شرحی مختصر بر نوع خدمات نظارت و اجرا پس از پروسه طراحی

Reconstruction

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

Rate this page

طراحی – نظارت بر اجرا

مهندسین معماری و مشاور نارک با در نظر گرفتن تعامل طراحی معماری و طراحی سازه، خدمات طراحی، نظارت و اجرا در زمینه معماری و سازه را به کارفرمایان محترم ارائه می دهند. در حوزه ساخت و ساز شهری، از مراحل گرفتن دستور نقشه، طراحی پروژه در هر چهار گرایش معماری، عمران و مکانیک و برق تا تایید نقشه های فاز ۲ و کنترل مضاعف نقشه، و گرفتن جواز (صدور پروانه ساختمانی) در کنار کارفرمای محترم قرار خواهیم داشت. از سایر خدمات استودیو نارک پیمانکاری ساختمان و مشارکت در ساخت می باشد، که می تواند در قالب پیمان مدیریت، پیمانکاری با مصالح و یا بدون آن باشد. خدمات مهندسین مشاور استودیو نارک شامل طراحی پلان، طراح نما، طراحی ویلا، مدلسازی حرفه ای سه بعدی، رندرگیری محوطه ساخته نشده با در نظر گرفتن تعاملات مهندسی معماری، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی محوطه سازی، ساخت انیمیشن پروژه های معماری و … می باشد.

طراحی

هر پروژه ساختمانی چه در مقیاس کوچک و چه در مقیاس بزرگ نیاز به فرآیند طراحی و معماری ساخت و ساز دارد. برای طراحی و ساخت یک بنا، اولین قدم طراحی پلان می باشد.تیم معماری نارک آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

نظارت

خدمات نظارتی بر ساختمان ها مطابق با مقررات قانونی ساخت و ساز در کشور ارائه می شود. حضور و بررسی روزانه مهندسین ناظر ما از محل ساخت و ساز  شما، تضمین کنترل کامل ما بر شیوه اجرایی کار است. ناظرین ما دائماً پیشرفت کار و ساختمان شما را رصد می کنند و  در صورت وجود مشکلات فنی احتمالی که مغایر با قوانین ساختمانی باشد، آن را به شما گزارش  می دهند. هچنین مهندسین ناظر ما به طور پیوسته با پیمانکاران در ارتباط می باشند تا اطمینان حاصل کنند که تمامی مراحل ساخت و ساز با کیفیت بالا  در حال اجرا می باشد.

تیم مهندسین ناظر  ما، دارای کلیه گواهینامه ها / مجوزهای لازم برای انجام فعالیت های نظارت هستند.

دسترسی سریع به خدمات اجرایی

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد