مارکتینگ و فروش

شرحی مختصر بر نوع خدمات مارکتینگ و فروش استودیو نارک

Sales & Marketing

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

5/5 - (3 امتیاز)

مارکتینگ و فروش

در دنیای بی رحم امروز و سرعت پیشرفت انواع بیزینس ها و صنایع مختلف همگام با تکنولوژی های روز دیگر روش های گذشته فروش و مارکتینگ در هیچ یک از صنایع پاسخگو نبوده و همین امر کلیه فعالیت های مشاغل دنیا را دستخوش تغییرات عظیمی نموده است ، در صنایع املاک و معاملات انواع ملک های مسکونی ، تجاری ، اداری و حتی ویلاهای کوچک و بزرگ نیز امر اجتناب ناپذیر بوده است . متاسفانه در ایران این روند بر خلاف بسیاری از صنایع مختلف دیگر ، بسیار به کندی در حال پوست اندازی می باشد و همین موضوع باعث گردیده در بسیاری از موارد ، سازندگان و مجریان طرح های عمرانی و ساختمانی نتوانند آنطور که باید روی محصول خود که در این مورد انواع سازه های معماری می باشد بخوبی تبلیغات نموده و از کلیه خدماتی که در اجرای پروژه های خود مورد استفاده قرار داده اند اطلاع رسانی درستی نمایند . 

از این رو استودیو معماری نارک با توجه به اهداف بزرگی که در سر دارد و با پشتوانه بزرگترین مراکز خدمات تبلیغاتی کشور که به موازات این استودیو در زیر مجموعه هلدینگ بین المللی هنر و صنعت مگات قرار دارند ، توانسته است روش های نوینی را در جهت فروش و مارکتینگ پروژه های اجرایی کارفرمایان خود بکار گرفته و در این زمینه در نوک پیکان تغییرات نوین فروش در بین همکاران گرامی قرار گیرد . در زیر به برخی از خدمات کلی فروش و مارکتینگ استودیو نارک اشاره نموده ایم.

عکاسی تخصصی معماری

همانطور که در بخش عکاسی معماری این سایت اشاره گردید ، استودیو معماری نارک یکی از زیر مجموعه های هلدینگ بین المللی هنر و صنعت مگات بوده است و با علم به اینکه یکی از مجموعه های موازی استودیو نارک عکاسی صنعتی ناین می باشد ، از این رو یکی از قدرتمندترین تیم ها را در کنار خدمات معماری و عکاسی معماری با دپارتمان فروش و مارکتینگ تشکیل داده اند . عکاسی معماری تخصصی از زمان خاکبرداری کلیه پروژه ها بصورت سلسله ای و در مراحل مختلف تهیه گردیده و با ادیت حرفه توسط استودیو عکاسی صنعتی ناین مجموعه ای عظیم از دیتاهای مورد نیاز یک سازه را از ابتدا تا انتهای کار ثبت می نماید که این امر کمک شایانی در زمان فروش و جهت حصول اعتماد خریدار از روند اجرایی پروژه و مصالح و تجهیزات و امکانات بکار رفته در پروژه را به خریدار یکجا ارائه می نماید.،

فیلمبرداری تخصصی معماری

در کنار عکاسی معماری تخصصی ، تیم حرفه ای فیلمبرداری صنعتی استودیو ناین نیز کلیه مراحل را از ابتدا تا انتها از طریق فیلمبرداری های خاص به تصویر کشیده و با تهیه کلیپ های مختلف تبلیغاتی و ارائه آن در شبکه های مجازی پروژه که از طریق تیم مارکتینگ ایجاد می گردد روند رو به رشد و نیز مصالح و تجهیزات بکار رفته را از طریق فیلم و کلیپ های صنعتی و تبلیغاتی به مخاطبان ارائه می دهد ، از این طریق در مقاطع مختلف باعث معرفی مناسب پروژه شده و ذهن های مخاطبان را بتدریج آماده سرمایه گذاری می نماید و در انتهای پروژه نیز یک فیلم کاملا حرفه ای و تایم لپس از ابتدا تا انتها به خریدار تحویل می گردد ،‌ که گویی کارفرما نیز بصورت مستقیم از روند اجرایی پروژه از ابتدا نظارت داشته است.

طراحی وب سایت های تخصصی

همزمان با تهیه فیلم و عکس صنعتی از در مراحل مختلف پروژه ، دیگر تیم های مجموعه با کمک شرکتهای تبلیغاتی هلدینگ بین المللی هنر و صنعت مگات اقدام به تهیه صفحات مجازی و طراحی وب سایت اختصاصی پروژه مذکور نموده و کلیه مراحل و اقدامات و تغییراتی که روزانه ایجاد می گردد و بصورت همزمان در وب سایت رسمی پروژه بارگذاری می گردد و مخاطبینی که مشتاق به پیگیری روند رو به رشد پروژه هستند را بصورت روزانه مطلع می سازد و در انتهای کار نیز خریداران با مراجعه به وب سایت و پرتال مذکرو میتوانند سوابق اجرایی برندهای مصالح و تجهیزات مورد استفاده و نیز دیگر موارد را در قالب فیلم و عکس و با تاریخ دقیق آن مشاهده نمایند. که این امر نیز یکی از روش های نوین مارکتینگ و فروش در کشورهای پسشرفته دنیاست.

تهیه موارد تبلغاتی

اینک با توجه به در اختیار داشتن دیتابیسی عظیم از تصاویر و اطلاعات در مقاطع مختلف ،‌ و همزمان با موارد ذکر شده در بالا تیم گرافیک استودیو معماری نارک با همکاری یکی دیگر از زیر مجموعه های هلدینگ بین المللی هنر و صنعت مگات ( گروه طراحان جزیره ) اقدام به تهیه بروشور ها ،‌تابلو ها ، بیلبوردها و کاتالوگ های مختلف در جهت معرفی و فروش و پیش فروش پروژه می نمایند تا این امر بتواند در کنار موارد ذکر شده هر چه بیشتر به امر فروش و مارکتینگ مجموعه کمک نماید. این روش نیز یکی از روش های نوین فروش انواع ملکهای تجاری – اداری و مسکونی در کشورهای پیشرفته دنیا می باشد.

دریافت گواهینامه های تنظیم کیفیت

پس از پایان روند ساخت و ساز و با تهیه کلیه موارد بالا ،‌ استودیو معماری نارک برای اولین بار در ایران ،‌ با همکاری یک شرکت بسیار معتبر امریکایی ، اقدام به ارسال مستندات ذکر شده در کنار طرح های اجرایی پروژه ( طراحی پلان ، سه بعدی های نما و محوطه ،‌ تاسیسات ، مکانیک و … ) در جهت دریافت گواهینامه درجه کیفی سازه مذکور می نماید که در بسیاری از پروژه ها که استانداردهای جهانی در آن لحاظ شده باشد موفق به کسب این گواهینامه ها از ۴ درجه کیفی میگردند. این امر نیز بسیار در امر فروش و مارکنیگ پروژه ها تاثیر گذار بوده و برگ برنده ما را برای ارائه قیمت در خور یک سازه خاص ، به خریدار در نهایت خواهد کرد. 

بدیهی است هیچ مجموعه ای نمیتواند ترفندهای فروش و مارکتینگ خود را به راحتی در اختیار دیگر رقبا و مخاطبین قرار دهد ،‌ از این رو به اشاره کلی این خدمات در این بخش پرداخته ایم ،‌ بسیاری از موارد ریز و درشت دیگری نیست در خدمات ما قرار دارند که در پروژه های اصلی و در هنگام انجام سفارش صورت می پذیرد.

دسترسی سریع به خدمات اجرایی

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد