استودیو معماری نارک

طراحی،‌ اجرا، محاسبه و نظارت پروژه های ، مسکونی تجاری ، اداری و ویلاها

مجموعه ساحلی بهارستان

پروژه ساحلی بهارستان به سفارش بخش خصوصی در سال 1396 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Baharestan beach complex

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
5/5 - (1 امتیاز)

توضیحات پروژه

نهایتاً روی بام مجتمع اقامتی آرمادا نیز شاهد روف مبله شده در دو بخش متفاوت هستیم و نیز دو عدد پله فرار در انتهای دو ضلع شرقی غربی پروژه قرار داده شده است که در مواقع ضروری مورد استفاده قرار می‌گیرد. پروژه به صورت معماری پارامتریک مدوله طراحی شده است که از سمت چپ که به پروژه نزدیک می‌شویم شاهد دو رنگ متریال، که ترمووود و رنگ سفید می‌باشد و نیز تلفیقی از چمن و فضای سبزی که از عقب رفتگی حجم‌های طبقات نسبت به طبقات فوقانی پدید آمده است رو به رو می شویم و هر چه به سمت روبرو و سمت راست پروژه می‌رویم پروژه تک رنگ متریال ترموود با تلفیقی از چمن و فضای سبز دیده می‌شود. در حجم مدوله دیده می‌شود که به صورت کاملاً منظم و یکی در میان (پر و خالی) شاهد فضای بالکن مسقف می‌باشیم که در هر طبقه در تضاد با طبقه زیرین و بالایی خود می‌باشد که قرارگرفته شدن این مدول‌ها با این نظم و عقب نشینی و بی‌نظمی طبق سناریو، حجمی زیبا را پدید آورده است که به لحاظ بصری جسی خوبی را در بیننده پدید می آورد.

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : در حال اجرا

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر مجموعه ساحلی بهارستان

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد