استودیو معماری نارک

طراحی ،‌محاسبه و نظارت پروژه های کلان مسکونی تجاری و ویلاهای خاص

STUDIO NARC

Nine Architect Corporation Intelligent Design, Intelligent Construction

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional design

طراحی و معماری مدرن سبز مجتمع مسکونی سبز

پروژه مجتمع مسکونی سبز

مجتمع مسکونی سبز به سفارش بخش خصوصی در سال 1395 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Residential Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
5/5 - (1 امتیاز)

توضیحات پروژه

پروژه مجتمع مسکونی سبز دارای 17 طبقه می‌باشد که از این تعداد 4 طبقه زیرزمین شامل فضاهای خدماتی و پارکینگ می‌باشد. طبقه همکف که ارتفاع سقف آن از بقیه طبقات بلندتر می‌باشد شامل فضاهای لابی ورودی – سالن اجتماعات – سالن پذیرایی – فضای انتظار برای میهمان و نیز فضایی برای لابی من و اطلاعات می‌باشد. در کنار این فضاها در همکف ، 4 واحد دوبلکس طراحی شده است که دید آن ها به حیاط سبز پشت ساختمان می‌باشد. از طبقات اول تا هشتم به صورت هشت واحدی و دوخوابه طراحی شده است و به صورت تیبیکال روی هم قرارگرفته است و تنها تفاوت آن‌ها در معماری نمایی با کمک‌های آن‌هاست که به دلیل طراحی نمای سبز که برای درختان در نظرگرفته شده است. هر دو طبقه با هم‌ تیپ می‌باشد و به صورت پروخالی (یک درمیان) چیدمان شده است. در دو طبقه آخر، تعداد واحدها نصف شده و این تعداد به چهار واحد در هر طبقه رسیده است که به صورت سه خواب مستر و لاکچری طراحی شده است. از مشخصات متفاوت و شاخص پروژه مجتمع مسکونی سبز، طراحی نما آن می‌باشد که با هدف معماری پایدار و سبز طراحی شده است، برای این منظور بالکن‌های بزرگی طراحی شده که بتوان فضای سبزی مشتمل بر درخت و بوته‌های مخصوص روف گاردن را چیدمان نمود و امکان درک فضای سبز در هر طبقه را داشته باشد. و نیز از امتیازات ویژه این پروژه می‌توان به بام آن اشاره نمود که در بام پروژه شاهد روف مبله شده و نیز فضای استخر، سونا و جکوزی و همچنین استخر صرفاً جهت استفاده کودکان می‌باشیم.

طراحی و معماری مدرن سبز مجتمع مسکونی سبز

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : اتمام پروژه

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع مسکونی سبز

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد