استودیو معماری نارک

طراحی ،‌محاسبه و نظارت پروژه های کلان مسکونی تجاری و ویلاهای خاص

STUDIO NARC

Nine Architect Corporation Intelligent Design, Intelligent Construction

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional design

پروژه طراحی نمای مدرن مجتمع مسکونی آناهیتا

پروژه مجتمع مسکونی آناهیتا

مجتمع مسکونی آناهیتا به سفارش بخش خصوصی در سال ۱۳۹۱ توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Residential Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
5/5 - (2 امتیاز)

توضیحات پروژه

در روند طراحی پروژه مجتمع مسکونی آناهیتا در هر جایی که امکان ایجاد یک فضای سبز وجود داشت، با توجه به محدودیت ها و معیارها جزئیات مناسب طراحی شدند. به طور کلی به جز فضای زندگی و مسیرهای تردد، تمامی سطوح برای به حداکثر رساندن فضای سبز در قالب باکس های بزرگ و کوچک طراحی شدند. مهم ترین این بخش ها حیاط، روف گاردن و حیاط نیم طبقه در در پارکینگ همکف می باشند. همراه با کانسپت اصلی در پروژه، ایده طراحی نما به منظور گسترش سطح نمای ساختمان در امتداد دو موضوع مهم شکل گرفت: یک چشم انداز ساختمان و دیگری ایجاد منطقه ای مناسب برای رشد فضای سبز. این نمای باز به منظور افزایش فضای سبز به تدریج تا بازترین قسمت نما، از یک طرف با فاصله گرفتن پوسته نازک کاری از بدنه اصلی ساختمان و از طرف دیگر از طریق گسترده ساختن و فاصله گرفتن تدریجی پوسته  انتهایی نما و همچنین چرخش تدریجی عناصر شکل دهنده نما جهت به حداقل رساندن سطح پوشش طراحی شده است.

پروژه طراحی نمای مدرن مجتمع مسکونی آناهیتا

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : اتمام پروژه

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع مسکونی آناهیتا

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد