طراحی،‌ اجرا، محاسبه و نظارت پروژه های ، مسکونی تجاری ، اداری و ویلاها

پروژه طراحی و معماری مدرن مجتمع مسکونی کارن

پروژه مجتمع مسکونی کارن

مجتمع مسکونی کارن به سفارش بخش خصوصی در سال 1395 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Residential Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
5/5 - (1 امتیاز)

توضیحات پروژه

در پروژه مجتمع مسکونی کارن با توجه به طراحی نما در طی مراحل طراحی، توجه به چشم انداز شهری ، فضای سبز در چشم انداز بیرونی ساختمان، توجه به طراحی جزئیات در یک ساختار یکپارچه و همچنین استفاده از مفاهیم معماری ایرانی در این پروژه مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به الزامات کارفرما، توجه به نیازهای ساکنان و تأمین فضاهای لازم، رعایت تفکیک فضاهای عمومی و خصوصی ، تهیه ابعاد مناسب برای هر فضا و همچنین کنترل نور و حریم خصوصی فضاهای زندگی از جمله مواردی بود که باید در طراحی مورد توجه قرار می گرفت. به منظور طراحی نما و حفظ حریم خصوصی و چشم انداز داخلی، پوسته شفاف اصل اساسی بود. سپس الگویی همراه با مفاهیم معماری مانند، کنترل نور، و ایجاد سایه به عنوان یک عنصر در طراحی داخلی استفاده شده است و دو  فضای خالی با فرم هندسی منظم مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین طراحان سعی کردند تا این ساختار را حفظ کرده و مقیاس عناصر تشکیل دهنده را تغییر دهند تا به یک الگوی جدید برسند. مدل جدید را می توان از جنبه مقیاس کلان به عنوان یک طرح ریزی از جنبه اصلی یا از مقیاس خرد به عنوان ورق های نیمه شفاف بررسی کرد. بنابراین نمای ساختمان به دو بخش پر و خالی تقسیم می شود. در مرحله بعدی، آن در قسمت کامل پوسته است به طوریکه نور و سایه از داخل را کنترل می کند. در ادامه با ایجاد فلاور باکس در فضاهای خالی، فضای سبز در امتداد بنا ادامه می یابد.

پروژه طراحی و معماری مدرن مجتمع مسکونی کارن

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : اتمام پروژه

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع مسکونی کارن

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد