ویلا نارک 4

پروژه ویلا نارک 4

پروژه ویلا به سفارش بخش خصوصی در سال 1394 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Luxury Villa Design

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

توضیحات پروژه

در این پروژه طراحان آن را مطابق ایده آل های کارفرما که شامل عملکرد، ساخت و ساز و فناوری مدرن و هدف اصلی که اتحاد عناصر موجود است طراحی کرده اند. نور خورشید و سنگ سفید تنها عناصر به کار رفته در نمای بیرونی این ویلای مسکونی می باشند. این پروژه کمی بالاتر از سطح زمین قرار دارد و گویی بر مناظر اطراف خود اشراف کامل دارد. در باله شمالی ساختمان فضای خدمات قرار دارد و اتاق خواب مستر در سمت شمال شرقی قرار گرفته است. راهروی اصلی مرکزی و باله جنوبی برای ایجاد یک فضای بزرگ با پلان باز که شامل آشپزخانه، سالن غذاخوری و سالن پذیرایی است، ترکیب شده اند. نمای سفید بیرونی تا فضای داخلی ساختمان امتداد یافته است. دیوارها، مستثنی از هرگونه قفسه بندی یا انبار، ساختار اصلی خانه را در آغوش گرفته و پنهان می کنند. پیاده رو سنگی پیوسته از فضای داخلی به قسمت بیرونی و پس از آن به منطقه استخر می رسد.

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه

در مقابل درصد پیرشت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه ویلا نارک 4

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

پروژه های مشابه

در بخش زیر میتوانید پروژه های مشابه خدمات پروژه مذکور را مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2020 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2020 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد