طراحی،‌ اجرا، محاسبه و نظارت پروژه های ، مسکونی تجاری ، اداری و ویلاها

طراحی پارامتریک و مدرن سنتی مجتمع اداری شیشه قزوین

پروژه مجتمع اداری شیشه قزوین

پروژه مجتمع اداری شیشه قزوین به سفارش بخش خصوصی در سال 1395 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Commercial-Office Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
5/5 - (1 امتیاز)

توضیحات پروژه

در پروژه مجتمع اداری شیشه قزوین تلفیق معماری سنتی مدرن ایران و معماری پارامتریک به گونه‌ای مطلوب , در جهت نوررسانی بیشتر به فضای داخلی و تعریف فضای بسته، شفاف و نیمه شفاف انجام شده است به گونه‌ای که تمامی فضاهای داخل را در برگیرد. استفاده از صفحات شیشه‌ای عمودی، نورگیرهای سقف در بالای اتاق پذیرایی VIP همکف و بام، یه‌کارگیری آجر، به صورت پر وهمین‌طور گره چینی آجری این امکان را می‌دهد که حتی در فضای پشت بادبندهای سازه‌ای از نور بهره ببرد. در طراحی پلان، بنابر بازسازی بوده که یک سری عوامل را میبایستی حفظ کرد و در باقی موارد، تغییرات انجام شود که در پلان‌های جدید پروژه مجتمع اداری شیشه قزوین صرفاً یک آسانسور به عوامل قبلی اضافه شده و در فرم طراحی پلان برای دسترسی بهتر، بال راست پلان به فضای مدیریتی اختصاص داده شده ، بال چپ به فضای پرسنلی و فضای جنوبی به دلیل بهره‌گیری کمتر از نور و دسترسی نزدیک‌تر، به فضای تاسیسات و خدمات اختصاص داده شده است.

طراحی پارامتریک و مدرن سنتی مجتمع اداری شیشه قزوین

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : در حال اجرا

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع اداری شیشه قزوین

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد