طراحی،‌ اجرا، محاسبه و نظارت پروژه های ، مسکونی تجاری ، اداری و ویلاها

طراحی و معماری مدرن مجتمع تجاری شایگان

پروژه مجتمع تجاری اداری شایگان

مجتمع تجاری اداری شایگان به سفارش بخش خصوصی در سال 1396 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Commercial-Office Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
5/5 - (1 امتیاز)

توضیحات پروژه

پروژه مجتمع تجاری اداری شایگان شامل دو طبقه زیرزمین جهت خدمات و پارکینگ است. طبقه همکف که با کاربری تجاری تعریف شده است و نهایتاً 14 طبقه اداری روی همکف. پلان همه طبقات اداری، تیپ می‌باشد و در قالب دو واحدی فلت طراحی شده است که به نسبت سایر پروژه‌ها بسیار ساده‌تر و روتین‌تر طراحی شده است. همچنین در معماری داخلی این پروژه سادگی مطلق جلوه‌گر می‌باشد شاخصه اصلی معماری پروژه مجتمع تجاری اداری شایگان ، جسم و نمای آن می‌باشد که به صورت پوسته‌ای نیمه شفاف جلوه‌گر می‌باشد. در این طراحی نما به دلیل متناسب شدن ارتفاع پروژه با عرض آن از دید بصری، هر دو طبقه تشکیل یک باکس را می‌دهد که عملاً در نما شاهد 7 پارت می‌باشیم اما در واقعیت 14 طبقه ایجاد شده است. در این طراحی، اصول نقطه پرسپکتیو در هر دو طبقه با یک باکس، ملاک طراحی بوده است که نقطه پرسپکتیو در هر باکس کاملاً متفاوت نسبت به بقیه درنظرگرفته شده است که نهایتاً زیبایی خاصی به نما بخشیده است و نیز بازی نور و سایه جالبی را برای افرادی که داخل پروژه هستند به ارمغان می‌آورد.

طراحی و معماری مدرن مجتمع تجاری شایگان

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : در حال اجرا

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع تجاری اداری شایگان

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد