استودیو معماری نارک

طراحی ،‌محاسبه و نظارت پروژه های کلان مسکونی تجاری و ویلاهای خاص

STUDIO NARC

Nine Architect Corporation Intelligent Design, Intelligent Construction

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional design

طراحی و معماری مدرن مجتمع تجاری لارناکا

پروژه مجتمع تجاری لارناکا

مجتمع تجاری لارناکا به سفارش بخش خصوصی در سال 1394 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Commercial-Office Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
5/5 - (1 امتیاز)

توضیحات پروژه

مجتمع تجاری لارناکا علاوه بر این‌ که یک مجموعه خرید قسمت برند بی‌کم و کاست می‌باشد، مجموعه‌ای مسحورکننده است که زیبایی آن در کنار زیبایی خود شهر لارناکا به حداکثر می‌رسد، بازدیدکنندگان علاوه بر دیدن و خرید از پروژه تجاری لارناکا، از جذابیت‌های ساحلی، منظره‌های دیدنی، آسمان جادویی، آمفی تأترهای روباز پله‌کانی، سالن بولینگ، سالن‌های سینما، پاتیناژ مصنوعی، تالارهای مختلف لارناکامال از تالارهای عامه و معمولی رسیده تالارهای خاص و خاصه پسند، مجموعه رستوران و فست‌فودهای مختلف از سراسر دنیا می باشد و در طبقه فوقانی و در نهایت بهشت بازی کودکان، همه و همه می‌توانند به یونیک بودن این فضا و لذت در تمامی دقایق باشند که همه موارد ذکر شده در کنار حجم معماری بیرونی این پروژه معنی‌دار می‌شوند که خود نیز از اجسام نرم و کرو طراحی شده است که گویا نیم‌کره‌ای از شیشه درون حجمی از بتن جی اف آر سی محصور شده و خود نیز در حال گردش می‌باشد. مجتمع تجاری لارناکا یک معماری، یک طراحی فضای داخلی و یا یک منظره نیست، یک محیط جامع، چندبعدی و حسی است که برای مردم طراحی شده است. چشمان معلق در هوا، در تراس‌ ها و آمفی‌ تاترهای روباز نشان از این دارد که لارناکا مال یک زندگی است. این مکانی است که همه چیز خلاقانه و متفاوت است.

طراحی و معماری مدرن مجتمع تجاری لارناکا

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : طراحی

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع تجاری لارناکا

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد