طراحی و مهندسی سیویل

شرحی مختصر بر نوع مدیریت پیمان و شرایط مربوطه در مجموعه نارک

Civil Engineering

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

Rate this page

طراحی و مهندسی سیویل

کشور عزیزمان سرشار از منابع خدادادی نفت و گاز است. این مهم باعث شده تا سفره های زیرزمینی کشورمان همواره در حال کشف و توسعه باشد. مهندس و طراح  سیویل، کلیه زیرساخت‌ها و اجزای عمرانی لازم در یک پروژه نفتی یا صنعتی را طراحی می کند. این طراحی شامل بخش های مختلف مانند سازه، معماری، لوله کشی،طراحی معابر،محوطه سازی،طراحی هندسی راه و ….در یک طرح یا پروژه صنعتی و عمرانی می باشد.طراح سویل در کلیه این عملیات باید در تعامل با تیم مهندسی و تیم پروژه باشد و مطابق استانداردهای صنعتی و نفتی ملی یا بین المللی عمل کند. در امر طراحی و ساخت یک سایت پالایشگاهی یا نیروگاهی، مهندسین مختلفی نظیر عمران و معماری، مکانیک ،فرآیند، خط لوله، برق و ابزار دقیق، ایمنی و حفاظت و کنترل پروژه دخیل هستند.

به‌طور خلاصه در طراحی یک مجتمع، کارخانه،‌پالایشگاه،‌نیروگاه، شهرک و هر واحد بزرگ دیگر، مراحلی نظیر عملیات خاکی تسطیح، طراحی و احداث سیستم حفاظت سایت از سیلاب، فنس کشی، تسلیح خاک ، دیوار حائل ، طراحی جاده، کالورت و مسیرهای دسترسی به واحدها، محوطه سازی، شبکه توزیع آب یا جمع آوری و تصفیه و دفع پساب های صنعتی و بهداشتی و آب باران، طراحی و احداث سازه های صنعتی و غیر صنعتی، طراحی فونداسیون یا شمع برای تجهیزات دوار با بار دینامیکی و ضربه ای ، طراحی و ساخت واحدهای مقاوم در برابر آتش یا انفجار و کنترل ضوابط پدافند غیرعامل، طراحی سازه های صنعتی نظیر مخازن storage tank ، برج خنک کننده  cooling tower، سازه نگهدارنده خط لوله pipe rack، دودکش stack و  زیر ساخت هایی از این دست جزو شرح وظایف طراح سیویل هستند.تیم مهندسی سیویل، پروژه باید تسلط کافی به استانداردها، آئین نامه ها و نشریات مرتبط داشته و در عین حال هماهنگی مطلوبی با دیگر مقررات برقرار نمایند. مهندسین نارک از ابتدای مرحله مقدماتی احداث یک سایت تا شروع بهره برداری و حتی پس از آن در مسائل مختلف عمرانی حضور فعال خواهند داشت.

دسترسی سریع به خدمات اجرایی

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد