مدیریت پیمان در استودیو معماری نارک

شرحی مختصر بر نوع مدیریت پیمان و شرایط مربوطه در مجموعه نارک

Executive Management

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

5/5 - (1 امتیاز)

مدیریت پیمان

مدیریت پیمان یا Management Contracting همان گونه که از نامش مشخص است، شیوه ای است که در آن کارفرما یا کارگزار، یک شرکت یا یک شخص را جهت مدیریت و اجرای پروژه تعیین می کند.بدین ترتیب مدیر پروژه با استفاده از تخصص خود در ساخت و ساز به عنوان نماینده کارفرما مشغول به کار می شود. نظارت بر روش اجرا و پیاده سازی پروژه ، جذب و قرارداد با نیروهای انسانی، تهیه یا اجاره ابزارآلات مورد نیاز، تامین مصالح و برنامه ریزی کاری بر عهده مدیر پروژه خواهد بود. 

البته لازم به ذکر است که تمامی این اقدامات با نظر و مشورت کارفرما انجام می پذیرد. به بیان ساده تر شما با مدیریت پیمان می توانید از تجربه و تخصص مهندسین معمار ، متناسب با سلیقه و شرایط خودتون بهره ببرید.تمامی کارهای مربوط به مدیریت پیمان، از گرفتن پروانه ساختمان و صدور پروانه تا تخریب، مرمت و بازسازی ساختمان، تلاش برای طراحی نمایی زیبا و انجام تمامی مراحل را به تیم ما بسپارید. گروه مهندسین مشاور نارک مجری ذیصلاح سازمان نظام مهندسی، با تخصص و تجربه در زمینه مدیریت پیمان، شما را یاری می کند تا از مشکلات احتمالی که معمولا در طول یک پروژه بین کارفرما و پیمانکاران به وجود می آید پیشگیری کنید..

مزایای روش مدیریت طرح یا پیمان

انواع قرارداد مدیریت پیمان ساختمان

دسترسی سریع به خدمات اجرایی

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد