محوطه سازی

طراحی محوطه

توضیحاتی درباره طراحی محوطه و خدمات موجود و قابل ارائه

Landscaping

5/5 - (2 امتیاز)

طراحی محوطه

معماری کلاسیک در دوران بعد از رنسانس یعن اواسط قرن 19 در اروپا شکل گرفت. طراحی نمای کلاسیک یا طراحی نمای رومی که در سالهای اخیر به ایران وارد شد به دلیل زیبایی و استحکام به سرعت در دل ایرانیان جای خود را پیدا کرد. امروزه این سبک از معماری در ساختمان های چند طبقه و در شهرهای بزرگ همچون تهران و کرج از محبوبیت خاصی برخوردار گشته و طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است. اگر کمی در خیابان های شهر قدم بزنید حتما نمونه هایی از این مدل طراحی نما مشاهده می کنید. ساختار نمای کلاسیک نسبت به نماهای سنتی و مدرن از پیچیدگی های بیشتری برخوردار و به مراتب اجرای آن دشوارتر است.جزئیات و تزئینات زیادی در این سبک معماری باید در نظر گرفته شود و این کار معمار را با چالش های زیادی رو به رو می کند. اگرچه این سبک سنگ نما از اروپا به ایران وارد شده است. اما یک معمار زبردست و حرفه ای ایرانی می تواند با ترکیب این سبک با فرهنگ ایرانی کاری خارق العاده و چشم نواز را رقم بزند.تیم معماری و طراحی نارک با همراهی معماران برجسته، متخصص و با پیشینه علمی و عملی بالا آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

بدون شک تماشای طبیعت و چشم انداز جذاب می تواند حس آرامش را به بیننده القا کند .این روزها تغییر سبک زندگی و آپارتمانی شدن منازل، سبب شده است که افراد بیشتری به سمت محوطه سازی (طراحی محوطه)، سوق پیدا کنند .شاید در باور بسیاری از مردم، طراحی محوطه کاری هزینه بر و غیر ضروری است .اما فراموش نکنید که طراحی محوطه و اجرای لنداسکیپ آن مهارتی است که نیاز به تخصص و دانش دارد و اگر این کار با اصول مهندسی معماری اجرایی شود ارزشی صد چندان به یک فضا خواهد بخشید. استودیو طراحی و معماری نارک آماده ارائه خدمات فنی و تخصصی در کلیه امور زیر می باشد. 

موارد اجرایی در طراحی محوطه

طراحی محوطه

نمونه هایی از طراحی محوطه و فضاسازی خارجی در زیر مشاهده می فرمایید

Landscaping

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

طراحان و معماران استودیو نارک آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی انواع نماهای بیرونی ساختمان منطبق بر استانداردهای ملی و بین المللی و بر اساس سلیقه و دیدگاه کارفرمایان عزیز می باشد.

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

دسترسی سریع به خدمات داخلی

حجم دانلود 78 مگابایت
کاتالوگ 2020 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2020 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

حجم دانلود 1 مگابایت
دانلود نمونه فرم درخواست نمایندگی

برای درخواست نمایندگی استودیو معماری نارک در داخل و یا خارج از کشور، لطفا این فرم را دانلود نمونه و پس از تکمیل با جزئیات کامل به ایمیل agent@studionarc.com ارسال فرمائید.