بازسازی و نوسازی

شرحی مختصر بر نوع خدمات بازسازی و نو سازی دفاتر اداری تجاری و منزل مسکونی

Reconstruction

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

5/5 - (1 امتیاز)

بازسازی و نوسازی

بازسازی یکی از پروژه های جالب و به شدت پر طرفدار است. بازسازی یک محیط می تواند شامل نوسازی خانه های قدیمی و یا بازسازی یک خانه یا محل کار متناسب با نیاز کاربران آن محیط باشد. چرا که بسیاری از ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری ممکن است در همان ابتدا برای کاربری مد نظر ما آماده نباشند و نیاز به نوسازی داشته باشند. امور نوسازی و بازسازی از پیدا کردن و ارزیابی یک ملک گرفته تا بررسی مشاورین برای مسائل ساختاری و طراحی را در بر می گیرد.

این موضوع را باید در نظر داشت که نوسازی یک خانه یا محیط کاری می تواند مجموعه ای از مسائلی را ایجاد کند که قبل از ساخت محیط رویایی شما باید برطرف شود. مسائلی همچون فرونشست ، پوسیدگی ها،پایداری سازه، رطوبت و …. برطرف کردن این مشکلات می تواند هزینه های پنهانی را در بر داشته باشد.پس بهتر است از آغاز کار با کارشناسان طراحی و معماری مشاوره کنید، تا برنامه ریزی شده و گام به گام قدم بردارید. همچنین کشف پتانسیل های موجود در فضا برای ایجاد ویژگی هایی مناسب با خواسته های مشتری کاری پیچیده و دشوار است و نیاز به یک مشاور طراحی کاربلد و حاذق دارد.

چرا استودیو نارک را انتخاب کنیم ؟

شرکت مهندسین مشاور استویو نارک با ایجاد یک مدیریت یکپارچه درزمینه طراحی،نظارت و اجرا وبا استفاده ازابزارهای نوین و تفکرات جدید در ساخت وساز حضور چشمگیری در عرصه های مختلف ساختمانی و طراحی پروژه های لوکس ، مدرن و خلاق داشته و ارائه دهنده خدمات برتر و با کیفیت می باشد. استقبال از ایده های نو و طراحیهای خلاقانه و حضور در صحنه های بین المللی از راهکارهای این مجموعه برای رسیدن به این درجه از کیفیت می باشد. این شرکت به پشتوانه دانش و تجربه جمعی از مهندسین ،اساتید و صاحب نظران فعال در صنعت ساختمان با هدف طراحی ,اجرا,نظارت و ارائه کلیه خدمات مهندسی تاسیس گردیده است تا پاسخگوی نیاز روزافزون پروژه های عمرانی و ساخت و سازهای اصولی درراستای بهینه سازی زندگی شهری باشد. فعالیت استودیو نارک شامل انجام خدمات فنی،مهندسی ،مشاوره ایی،تحقیقاتی و اجرایی در کلیه امور ساخت و سازمی باشد.

دسترسی سریع به خدمات اجرایی

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد