پروژه ویلا نارک 20

پروژه ویلا به سفارش بخش خصوصی در سال 1400 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Luxury Villa Design

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

توضیحات پروژه

زمینی 450 متری،دارای توپوگرافی  و اجازه ساخت نهایتا 200 متر فضای مسقف و درخواست کارفرما مبنی بر داشتن ویلایی منحصر به فرد ونیاز به تامین دواتاق خواب، تیم استودیو معماری نارک را برآن داشت تا با ارتباط لحظه ای معماری و سازه همزمان  شروع به طراحی این ویلای متفاوت در سبک مدرن را نماید. پس در طراحی، فضاهایی خاص  و معلق  با سازه بتنی و سازه کششی کابلی  خلق شد که امکان راحتی و امکان دید به فضاهای اطراف ویلا را امکانپذیر نماید.که این خود در طراحی ویلا کمتر دیده شده است.راه پله منتهی به صفحه معلقی که به عنوان تراس معرفی شده است که سمتی ازآن روی سازه بتنی گیردار شده است و سمتی دیگر توسط کابل از سقف مهار شده است، ورق فلزی خم خورده میباشد که خود نیز تحمل باروزنی را داراست و نیز بصورت کابلی درجای خود ثابت شده است. در چیدمان پلانی معماری فضای این ویلا برخلاف عرف معمول ویلاهای دوبلکس ، ورودی و فضاهای روز تعریف پلانی،در طبقه اول دیده شد که بصورت فلت و بدون دیوار در فضایی یکپارچه به این صورت که در بدو ورود وارد فضای پیش ورودی و فضای تقسیم میشویم که امکان استفاده از فضاهای طبقه اول را به ما میدهد و فضاهای شب در طبقه همکف.این چیدمان در طبقه اول بترتیب عبارتند از فضای نشیمن و تی وی با یک شومینه هیزمی در وسط فضا، فضای آشپزخانه کاملا مدرن و خطی و اوپن و نهایتا فضای سالن پذیرایی را در بر میگیرد بضورت یکدست شیشه خور و کاملا روشن از نور روز که بسیار زیبا در کنارهم چیدمان شده اند. از فضای پیش ورودی پس از گذراز سرو یس میهمان و کلوزت مختص به آن وارد راه پله یک طرفه میشویم به سمت فضای همکف که فضای همکف به ترتیب چیدمان از سمت راه پله ورودی،نشین خصوصی دیده میشود و در دوسمت آن دوعدد اتاق خواب مستر و حمام و کلوزت مربوطه چیدمان شده است و نهایتا جلوی خواب روبرو فضای پورچ مسقف سه طرف بازقرار گرفته شده است که دورتا دورآن فضای سبز محوطه و آلاچیق طراحی شده است. و در آخر استخری که بین طبقه همکف و اول طراحی شد با هدف اینکه بتوان آبریزی درآن ایحاد نمود که به زیبایی و تلطیف فضای ورودی و پورچ منجر شود و بصورت سیرکوله رفت و برگشتی پمپ میشود.متریال مورد استفاده در نما ، بتن اکسپوز، ترمووود و شیشه میباشد.

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : اتمام پروژه

در مقابل درصد پیرشت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه ویلا نارک 20

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

پروژه های مشابه

در بخش زیر میتوانید پروژه های مشابه خدمات پروژه مذکور را مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2020 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2020 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد