طراحی،‌ اجرا، محاسبه و نظارت پروژه های ، مسکونی تجاری ، اداری و ویلاها

طراحی و معماری مجتمع اداری IPMI

پروژه مجتمع اداری IPMI

پروژه مجتمع اداری IPMI به سفارش بخش خصوصی در سال 1396 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Commercial-Office Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.
5/5 - (1 امتیاز)

توضیحات پروژه

در طراحی نمای مجتمع اداری IPMI به دلیل ارتفاع ساختمان و نورگیری مناسب، سعی بر بازنگه‌ داشتن کل نما و استفاده از نور و نیز استفاده از فضای سبز روی نما گردیده است. طراحی نما شامل سه پوسته روی هم می‌باشد به این ترتیب که ابتدا پوسته شیشه نما رو شاهد هستیم، سپس شبکه‌ای از پروفیل عمودی به صورت پارامتریک روی آن قرار می‌گیرد و نهایتاً به صورت کاملاً نامنظم تعدادی بالکن به صورت باکسی چوبی روی آن قرار می‌گیرد که سعی شده در هر طبقه یک بالکنی مسقف جهت هواخوری (smoking) در طرح منظور گردد و نهایتاً همان چیدمان نما، بسط داده شده و در طراحی فضای سبز حیاط، شاهد آن هستیم. همین طور فضای سبز عمودی را شاهد هستیم که با دیتیل مخصوص روف در هر طبقه و با درختان مخصوص روف گاردن طراحی شده است که هم جلوه‌های زیبایی برای بینندگان نمای مجتمع اداری IPMI در بردارد و هم بازی نور و سایه و نیز داشتن فضای سبز در هر طبقه برای افراد، مستند دو طبقه را خواهد داشت.

طراحی و معماری مجتمع اداری IPMI

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : اتمام پروژه

در مقابل درصد پیشرفت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع اداری IPMI

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

دیگر پروژه های مجموعه

در بخش زیر تعدادی از پروژه های اجرایی دیگر را بصورت اتفاقی مشاهده فرمایید

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد