معماری پارامتریک مجتمع پزشکان تبریز

پروژه مجتمع پزشکان تبریز

مجتمع پزشکان تبریز به سفارش بخش خصوصی در سال 1394 توسط این مجموعه طراحی گردیده است.

Commercial-Office Project

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

توضیحات پروژه

مجتمع پزشکان تبریز در 23 طبقه طراحی شده که 19 طبقه آن روی سطح زمین می‌باشد. طبقه همکف طبق فاز یک چنین پروژه‌ای اختصاص پیداکرده به داروخانه، طبقات بالا شامل مطب‌ها و کلینیک‌های پزشکی و درمانی می‌باشد. طبقه هشتم اختصاص پیداکرده به رستوران و فضای نهارخوری پرسنل مجموعه که امکان سرویس دهی مطلوب به کل طبقات را داشته باشد. هر طبقه شامل چهار مطب با وجود آسانسور و دو عدد باکس پله به هم مرتبط می‌باشند که از این میان دو آسانسور ، بیماربر و دو آسانسور برای استفاده پرسنل و مابقی آسانسورها جهت استفاده مراجعین تعبیه شده است. طراحی حجم پروژه مجتمع پزشکان تبریز با توجه به موقعیت زمین و اشرافیت و ارتفاع آن سعی شده از نمای تقریباً کامل شیشه‌ ای استفاده گردد تا به لحاظ دید بتواند فضای زنده‌ای در اختیار استفاده‌کنندگان قرار دهد.

مشخصات فنی پروژه :

میزان رضایت کارفرما از پروژه :

درصد رضایت کارفرما از خدمات دریافتی از استودیو معماری نارک با توجه به تکمیل فرم مربوطه به شرح زیر می باشد.

Design
Delivery Time
Contract Cost

درصد پیشرفت پروژه : اتمام پروژه

در مقابل درصد پیرشت اجرایی پروژه مذکور را ملاحظه میفرمایید ،‌این درصد تا زمان نگارش این صفحه بوده است و تا آپدیت بعدی ثابت است

Progress Pie

گالری تصاویر پروژه مجتمع پزشکان تبریز

در زیر تصاویری از طراحی موارد مختلف این پروژه را ملاحظه می فرمایید ،‌با کلیک بر روی هر عکس میتوانید وارد گالری تصاویر شوید

پروژه های مشابه

در بخش زیر میتوانید پروژه های مشابه خدمات پروژه مذکور را مشاهده فرمایید

0 -021

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2020 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2020 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد