طراحی نما و فضاهای خارجی

توضیحاتی درباره طراحی فضای خارجی و سبک های موجود و قابل ارائه

Exterior Design

Narc Design takes a holistic technique to the design procedure. We start with our most powerful implement: our ears. We take the time to listen to our clients and help our clients priorities strategic architectural design goals within real-world project limitations. We’re committed to providing professional Design

4.9/5 - (7 امتیاز)

طراحی نما

شاید در فرهنگ ما اینگونه جا افتاده باشد که فقط طراحی داخلی منزل است که به چشم می آید و کسی آن چنان به ظاهر یک بنا توجه نمی کند. کافی است یک ویلا شیک و زیبا را تصور کنید که در ورودی آن جذابیت طبیعی آب در حال سقوط شما را به وجد می آورد. مطمئناً خانه های شگفت انگیز کم نداریم اما در بنایی ساده پنهان گشته اند و همه از آن بی خبر هستند. بنابراین ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم که طراحی بیرونی خانه شما بسیار مهم است. طراحی خانه شما ترکیبی از درون و بیرون است. اگر معماری بیرونی ساختمان شما چنگی به دل نمی زند.این حکایت از آشفتگی فضای داخلی خانه شماست. نمای بیرونی یک ساختمان است که به همه می گوید چه چیزی در داخل منزل انتظار آن ها رو می کشد. این نکته را نیز نباید به دست فراموشی بسپاریم که نمای ساختمان ما بخشی از معماری شهری است و جلوه ای از زیبایی شهر ما محسوب می گردد. حتما برای شما هم پیش آماده است که با نگاهی ساده به یک ساختمان به شرایط جغرافیای آن منطقه، ایده و سبک طراحی بنا، دانش و تجربه کارفرما، امکانات داخل بنا و … پی برده اید. ذکر این نکته ضروری است که امروزه یکی از دغدغه هایی که مالکان و سازندگان با آن رو به رو می شوند، اخذ مجوز از کمیته نمای شهرداری است.روند طراحی نقشه نمای ساختمان و تایید آن کاری زمان بر است اما مهندیسن معمار نارک با سالها تجربه در ساخت و ساز های موفق، با رعایت گام به گام اصول نظام مهندسی کشور در طراحی نما، به این امر سرعت می بخشند و از اتلاف وقت و هزینه های صاحبان ملک جلوگیری می کنند

طراحی نما دسته بندی های مختلفی دارند که در این بخش به آنها می پردازیم

سبک اصلی استودیو معماری نارک

سبک اصلی ما در استودیو معماری نارک برپایه سبک مدرن با تلفیق معماری سنتی ایرانی می باشد ، اما با توجه به تجربیات مختلف در سالهای گذشته و اجرای کلیه سبک های معرفی شده در بالا این مجموعه با دانش و علم بروز دنیا آماده طراحی و اجرای کلیه سبک های معرفی شده می باشد ، با توجه به سلایق و ایده های اجرایی کارفرما ،‌موارد آنالیز شده و با مشاوره های مختلف در قبل از مان طراحی و در حین طراحی به سبک مورد نظر کارفرما و سلایق کلی دست یافته و خروجی استودیو طراحی مطابق با سلایق و نظرات کارفرما در کنار بکار گیری موارد روز دنیا و شرایط و مقررات اقلیمی خواهد خود.

جهت مشاوره و سفارش با شماره سراسری مجموعه تماس حاصل فرمایید

Orders & Consultation

From relatively beginnings to our most fabulous projects to date, we’ve always tried to create villas of the excellent quality. Roll over the project below to see just some of what we’ve already accomplished. Our multi-skilled group is experienced in the fast Design construction.

دسترسی سریع به خدمات داخلی

حجم دانلود 89 مگابایت
کاتالوگ 2021 استودیو معماری نارک

استودیو معماری نارک هر ساله بخشی از فعالیت های خود را در زمینه های مختلف در قالب یک ژورنال به چاپ می رساند و نمونه پی دی اف آن را نیز در این بخش جهت دانلود علاقمندان قرار خواهد داد . برای دانلود آخرین ژورنال استودیو معماری نارک (ورژن 2021 ) بر روی لینک زیر کلیک فرمایید.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود شماره حساب ها

برای اطلاع از شماره حساب های مجموعه جهت واریز وجوه نقدی خود تنها از شماره حسابهای معرفی شده در این بخش اقدام فرمایید، واریز به هرگونه حسابی غیر از حساب های مندرج در این فرم در صورت بروز مشکل از مسئولیت این مجموعه خارج است.

حجم دانلود 2 مگابایت
دانلود نمونه قرارداد طراحی معماری

برای مطالعه کامل قرارداد همکاری معماری ،‌میتوانید فابل مربوطه را دانلود نموده و مطالعه فرمایید ( لازم به ذکر است در شرایط خاص تغییر بخشی از قرارداد به نسبت پروژه و با درخواست کارفرما قابل اجرا خواهد بود )

کارآموزی
فرم درخواست کارآموزی

با توجه به مراجعات و تماس های مکرر دانشجویان و علاقه مندان به جهت انجام دوره های کارآموزی در دپارتمان های مختلف استودیو معماری نارک ، لطفا با ورد به بخش مربوطه فرم مذکور را تکمیل تا پس از بررسی در صورت تایید با شما تماس حاصل گردد